• Завантаження...

  понеділок, 2 грудня 2019 р.

  “Я б не став боротися за людей, які вважають себе росіянами”! Зеленський закликав прихильників РФ покинути країну!  Ті українці, хто виступає на боці країни-агресора, повинні залишити територію України. Про це заявив президент Володимир Зеленський, повідомляють Патріоти України із посиланням на Der Spiegel.  «ВИСЛОВЛЮЄТЬСЯ ДУМКА, ЩО БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ (НА ДОНБАСІ, – РЕД.) ХОЧУТЬ ЖИТИ В РОСІЇ. ЦЕ НЕПРАВДА. Я ВІРЮ І ЗНАЮ, ЩО Є ЛЮДИ, ЯКІ ЗА УКРАЇНУ. В ТОЙ ЖЕ ЧАС Є НЕВИЗНАЧЕНІ. І НАРЕШТІ, Є ТІ, ХТО ЗА РОСІЮ. ТІ, ХТО ЗА РОСІЮ, МОЖУТЬ ВИЇХАТИ, РОСІЯ ЗАРАЗ РОЗДАЄ НЕЛЕГАЛЬНІ РОСІЙСЬКІ ПАСПОРТИ. КОЖНА ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО ВИБИРАТИ, ДЕ ВОНА ХОЧЕ ЖИТИ», — СКАЗАВ ВІН.

  На його думку, «неправильно», живучи в Україні, вважати її територією Росії і отримувати російські паспорти.


  «ЦЕ НЕ ПРАЦЮЄ», — ДОДАВ ВІН.


  Той, хто є власником українського і російського громадянства, отримує соціальні виплати від двох держав, вважає Зеленський, «збилися зі шляху». Однак глава держави упевнений, що за проросійськи налаштованих громадян потрібно боротися.


  “У МЕНЕ НЕМАЄ МОРАЛЬНОГО ПРАВА ГОВОРИТИ: «ТЬХУ». МИ ПОВИННІ ПОВЕРНУТИ ЦИХ ЛЮДЕЙ, БОРОТИСЯ ЗА НИХ. АЛЕ Я Б НЕ СТАВ БОРОТИСЯ ЗА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВВАЖАЮТЬ СЕБЕ РОСІЯНАМИ”, — РЕЗЮМУВАВ ВІН.